Wiadomość od Johna Wadswortha, założyciela Zennoa

 

Drodzy Partnerzy ZENNOA,

Nadszedł okres dzielenia się z innymi tym, co mamy w sobie najlepszego.  Nie ma większego daru, który możesz dać innym, niż oddać im siebie – swój czas – swoją uwagę – swoją troskę – swój wysiłek – i miłość. Za każdym razem, gdy dzielisz się swoją firmą i swoimi produktami, dzielisz się wspaniałym prezentem.
To niezwykłe, jak nasza firma szanuje i wspiera tych, którzy stawiają innych ludzi przed sobą, którzy mają pasję, i pomagają innym, by oni również mogli odnaleźć swoje Zennoa. Jeśli szukasz sekretu, to wszystko!
Najlepiej odzwierciedla to zdanie, które napisał niegdyś Zig Ziglar:

„Dostaniesz w życiu wszystko, czego zapragniesz, jeśli pomożesz wystarczającej liczbie innych osób osiągnąć to, czego chcą.”

To uniwersalna zasada, że ​​zawsze dostajesz w życiu to, co dajesz. Jeśli chcesz więcej pieniędzy, dawaj pieniądze, jeśli chcesz więcej czasu, dawaj swój czas. Niektórzy nazywają to „prawem wzajemności”. I tak też jest w naszym biznesie – im więcej z siebie dajesz, tym więcej zyskujesz i budujesz potężny biznes – tak po prostu działa!
Nigdy dotąd nie byłem tak bardzo podekscytowany ZENNOA i naszą wspólną przyszłością. Wielu z was dzieli się prezentami ze swoimi bliskimi na całym świecie, a My pokazujemy wyniki naszych działań. Za nami rekordowe miesiące, a już niebawem otwierać będziemy nowe rynki w różnych rejonach świata. Dzięki Tobie rośniemy w siłę i realizujemy naszą misję. Dzielimy się naszym wspaniałym biznesem i pomagamy wielu ludziom znaleźć ich własne Zennoa. Utrzymaj to świetne tempo i zamknij ten nasz historyczny rok silnym akcentem.
Jesteś Prezentem dla mnie i mojej rodziny. Jestem bardzo dumny z tego, że mogę z Tobą współpracować. Wierzę, że Ty i Twoja rodzina będziecie mieli wspaniałe Święta.

Wesołych Świąt i Radosnego Nowego Roku Ci życzę.

.