Aktualnie firma Zennoa w ramach przed-otwarcie rynku w Polsce, umożliwia swoim pierwszym Dystrybutorom i Klientom, możliwość zakupu zestawu czterech produktów w cenie o 100 dolarów taniej, czyli za kwotę 165 dolarów (w tym koszt przesyłki – 35 dolarów).

Wymieniony zestaw zawiera:
– dwupak (2x 1 litr) soku Nuku Hiva,
– jedno opakowanie (90 kapsulek) Core Care,
– jedno opakowanie (60 kapsułek) SRQ.

Poniżej instrukcja, która ułatwi Ci przeprowadzenia rejestracji i zakupu produktów. Po kliknięciu linku i otwarciu się pierwszej strony – podaj imię i nazwisko oraz numer ID osoby, która poleciła Ci polską stronę Zennoa lub produkty. Jeśli trafiłeś do nas z jednej z reklam np. na Facebook’u lub nie wiesz kogo wpisać — wypełnij okienka danymi pierwszego konsultanta w Polsce (Zennoa Founders Club), tj. Grzegorz Brudny, ID 111763. Nie zwlekaj. Ilość promocyjnych pakietów jest ograniczona.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z osobą, która opowiedziała Ci o Zennoa, lub zadzwoń, bądź napisz do mnie. Postaram się niezwłocznie udzielić na nie odpowiedzi.
Zapraszam Cię na Webinar Zennoa Poland już w poniedziałek, 13 czerwca, o 20.30. Odpowiemy między innymi na pytanie: dlaczego Nuku Hiva jest sokiem noni nowej generacji?.