Historia projektu Zennoa nie jest zwykła historią powstania unikalnego produktu. Historia Zennoa zrodzona jest z pasji i wielkiego serca jednego z nielicznych ludzi, których nazywamy odkrywcami wpisującymi się w karty historii. Do tych osób na pewno należy amerykański badacz żywności John Wadsworth.

Kilka słów o systemie edukacji

Zgodzisz się ze mną, że od dzieciństwa, poprzez szkołę wychowuje się nas na pracowników, którzy całą swoją energię poświęcają swojemu pracodawcy. Tylko wybitne jednostki, które najczęściej są przeciwne takiemu wychowaniu – osiągają rzeczy niezwykłe, wprowadzają na rynek innowacyjne produkty, które służą milionom ludzi na całym świecie. Zarabiają ogromne pieniądze, cieszą się powszechnym szacunkiem i zaufaniem.

Myślę, że gdybym zapytał Ciebie, czy na podstawie przeczytanych w prasie materiałów na temat jakiegoś owocu, który podobno leczy i rośnie kilkanaście tysięcy kilometrów stąd, wyruszyłbyś w podróż, żeby go szukać i co więcej – robić z niego sok, który można by sprzedawać ludziom jako remedium na wiele dolegliwości? Sądzę, że wskazałbyś mi palcem odpowiednie miejsce na swoim czole…
A jednak John Wadsworth w 1993 roku wyruszył na Polinezję w podróż swojego życia, która niewiele brakowało mogła zakończyć całkowitą porażką.


Nuku Hiva, czyli tam gdzie się wszystko zaczęło…

W miejscu, do którego przybył nie było na tyle drzew noni, by móc rozpocząć produkcję. Szczęśliwym trafem, po trzech dniach poszukiwań, kiedy już miał wracać do rodzinnego stanu Utah, znalazł się na wyspie Nuku Hiva. Przemierzając wyspę wynajętym jeepem natrafił na ogromną, zieloną dolinę, gdzie dojrzał urealnienie swoich marzeń – niezliczoną ilość drzew noni.

Trzy lata później John Wadsworth otwiera firmę, która osiąga niewiarygodny sukces ze sprzedaży jednego tylko produktu; soku Tahitian Noni. John uzyskuje potwierdzenie, że jego zamiar przekazania światu wielowiekowej tradycji ludu Polinezji był trafny. Sprzedaż soku non szybko nabiera tempa. Otwierają się rynki, na wszystkich kontynentach. Do jesieni 2003 roku przychody spółki wyniosły 2 miliardy dolarów, z czego 1 miliard przekazano dystrybutorom. Firma oferuje wyjątkowy system prowizyjny, który John opracował dla stale powiększającej się sieci dystrybutorów.
Miliony ludzi na naszej planecie pije noni, niezliczona ich ilość wskazuje poprawę jakości i stylu życia! Przemysł noni zrobił spektakularną karierę i obecnie około 500 firm próbuje naśladować opatentowaną formułę Johna. To dzięki pasji Johna ponad 6 tysięcy osób odwiedziło Polinezję na koszt spółki. Niezliczona ilość dystrybutorów uczestniczyła w spotkaniach z Johnem w różnych zakątkach świata.

Niestety, szczytny cel jaki przyświecał założycielom firmy, służenia ludziom wbrew interesom handlowym, jak to często bywa, doprowadziła do konfliktu wśród partnerów w zarządzie firmy. Niedługo potem John Wadsworth opuścił firmę, którą założył i prowadził przez niespełna ćwierć wieku.

Nowy Projekt: Zennoa

Jednak już w 2016 roku, pomimo wielu trudności i problemów w swoim życiu osobistym i zawodowym John Wadsworth ponownie pojawia się na światowym rynku i rozpoczyna nowy etap w tysiącletniej historii owocu noni.

John wspólnie z jednym ze swoich dotychczasowych partnerów Kim’em Asay, tworzy firmę Zennoa, która wchodzi na rynek produktów noni z jeszcze silniejszym efektem. Kwasy omega 3-5-6-7-9 zawarte w Core Care, produkt SRQ opracowany wspólnie z japońskim Instytutem Biochemii Stosowanej w Gifu, czy też nowy sok noni Nuku Hiva, zawierają całą wiedzę i wieloletnie doświadczenie Johna poparte najnowszą technologią wytwarzania. Jedno jest pewne, John przedstawia światu: „The Next Generation of noni” – noni następnej generacji.

Nową firmę John uruchomił jednocześnie w trzech krajach: w USA, Japonii i w Kanadzie. Jako człowiek powszechnie lubiany i szanowany, natychmiast przyciągnął do siebie ludzi, którzy chcą pracować wśród życzliwych sobie osób. Od początku jego przygody z noni, zawsze dbał o zachowanie ciepłych relacji wśród partnerów biznesowych, a jego największym pragnieniem było dać ludziom zawsze najlepszy produkt.

New Wave, czyli nowa fala.

Dzisiaj, tysiące przedsiębiorców noni z całego świata kieruje swój wzrok na nowy projekt Johna Wadswortha – firmy Zennoa. Dla każdego z nas, uczestników poprzedniego projektu, oczywistym jest, że – ojciec przemysłu noni zapewni nam nie tylko najlepszy produkt, ale również najbardziej zaawansowany system wynagradzania w marketingu sieciowym.

Aktualnie rozpoczyna się etap otwierania kolejnych rynków na Świecie, etap Wave, czyli etap fali. Tym razem my Polacy mamy możliwość otwierania wielu europejskich rynków. To my możemy zapoczątkować projekt Zennoa nie tylko w Europie środkowej, ale również zachodniej. Co bardziej przedsiębiorczy, właśnie teraz mają szansę być na grzbiecie tej fali – aby stać się pionierami rynku i dołączyć do zespołu przedsiębiorców noni. Nawiasem mówiąc, w legendach Tahiti nazywanie są Keepersami – ludźmi, którzy przechowują i dzielą się sekretem wyjątkowych, potężnych owoców, pomagają znaleźć dobre życie.

Tak samo jak projekt, tak i produkty Zennoa, znajdują się na grzbiecie fali. Nieprzerwanie od wielu lat, trwa ogromna popularność żywności funkcjonalnej, zdrowego stylu życia i produktów anti-aging. Wszystkie produkty Zennoa są całkowicie naturalne i pochodzą z najczystszych miejsc na ziemi. Dają też niesamowite rezultaty, nie dla szybkiej zmiany, lecz zgodnie z prawami natury. Zostały opracowane przez naukowców z zastosowaniem najnowszych technologii produkcji.

Dla wielu osób, które decydują się zostać partnerami projektu Zennoa, będzie to wyjątkowa zmiana w ich stylu życia i przejście na wyższy etap w swoim rozwoju.

Prosimy o kontakt. Opowiemy szerzej o projekcie, o dochodachy i możliwościach, jakie daje projekt Zennoa. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia dzięki, którym zbudujesz swoją lepszą przyszłość.