Noni Nuku Hiva™, to aż 9 starannie wyselekcjonowanych owoców pochodzących ze zrównoważonych upraw w najczystszych miejscach Świata. Wszystkie razem potęgują siłę noni i sprawiają, że Nuku Hiva ma aż 1200 przeróżnych fitoskładników potrzebnych naszemu ciału.

Dzisiaj kilka zdań o jednym z nich, o

Wodzie kokosowej,

która stała się popularna dzięki celebrytom i sportowcom, którzy uważają ją za najzdrowszy napój na świecie.

I nie może to dziwić.
Woda kokosowa na zawiera cholesterolu i tłuszczu. Posiada tylko naturalne cukry i jest źródłem wielu cennych minerałów, takich jak potas, magnez, wapń, żelazo, mangan, cynk, oraz witamin gównie z grupy B.

Jest to najbardziej sterylna i zdrowa woda!

woda kokosowa w Nuku Hiva

Badania wykazały, że woda kokosowa ma działanie antyoksydacyjne, wspomaga cyrkulację krwi, chroni wątrobę, poprawia wrażliwość na insulinę i może zmniejszać ryzyko wystąpienia udarów i zawałów serca. Pomaga też naszemu ciału wytwarzać więcej dobrego cholesterolu (HDL). Regularne picie wody kokosowej zmniejsza ryzyko miażdżycy i korzystnie wpływa na pracę układu krążenia.
Woda z kokosa zalecana jest osobom, które pragną zmniejszyć wagę ciała. Bioaktywne enzymy zawarte w wodzie usprawniają pracę układu pokarmowego, usprawniają trawienie i przyspieszają metabolizm.

Wodę kokosową powszechnie stosują sportowcy dzięki dużej zawartości elektrolitów. W ten sposób z uzupełniają niedobory składników mineralnych po wysiłku.

To zaledwie jeden z dziewięciu owoców- składników napoju NUKU HIVA. Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do naszego newslettera.

__