Niezwykła okazja na wyciągnięce ręki

Polska staje się europejskim liderem branży wellness. Amerykański badacz żywności John Wadsworth zwany „Ojcem Zdrowego Pożywienia” (Father of Superfoods) spotka się 23 września br. w Łodzi z dynamicznie rozwijającą się grupą polskich użytkowników i dystrybutorów marki Zennoa. Dla nas bardzo ważne jest, że swoją podróż po Europie, John Wadsworth rozpoczyna właśnie w Polsce! Wyprzedzamy inne europejskie kraje, głównie z Europy Zachodniej, która to zwykle wyznaczała trendy i była dominantem w osiąganiu dochodów ze sprzedaży. Obecnie, dzięki zaangażowaniu, pasji i potrzeby niesienia pomocy innym przez zaledwie kilka osób, to potężne globalne przedsięwzięcie, kieruje swój wzrok na Polskę, dając nam nie tylko unikalne produkty, ale i możliwość uczestniczenia w budowaniu pierwszych linii sieci dystrybutorów globalnej marki Zennoa.

To dzieje się właśnie teraz. Polska znajduje się aktualnie w fazie przed-otwarcia rynku, a Polacy mogą już teraz skorzystać z limitowanej oferty i zaoszczędzić aż 100 dolarów.
O korzyściach ze stosowania produktów Johna Wadswortha i przystąpienia do projektu biznesowego mówimy w trakcie naszych webinarów. Dajemy tym samym możliwość uzyskania niezbędnej wiedzy, abyś i Ty mógł przystąpić do projektu Zennoa i czerpać z niego korzyści. John Wadsworth osiągnął już spektakularny sukces, wprowadzając pierwszy sok z noni na światowy rynek, który okazał sią skuteczny i jak wiadomo zapoczątkował rozwój wielomiliardowego przemysłu noni. Obecnie John, podobnie jak przed laty, jest zdeterminowany by osiągnąć jeszcze większy sukces i jak sam mówi: nikt nie zatrzyma go w realizacji jego pasji służenia ludziom.

Bądź z nami tam, gdzie tworzy się historia…

Już w najbliższą sobotę, możesz uczestniczyć bezpłatnie w największym, tegorocznym wydarzeniu branży Wellness w Polsce. Jeśli…

chcesz poczuć się wyjątkowo w gronie ciekawych ludzi, dla których pasją jest życie w dobrym zdrowiu,

jeśli jesteś ambitny, dbasz o siebie,

jeśli jesteś otwarty na nowe znajomości i doświadczenia…

PRZYJDŹ na to SPOTKANIE!

Poznasz produkty nowej generacji opracowane
przez najlepszych na świecie naukowców i lekarzy,

poznasz historię nietuzinkowych ludzi,
i niezwykłą osobowość Johna Wadswortha.

Wzbogacisz swoje Ciało, Umysł i Duszę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze coś specjalnego!

Jeśli przyjdziesz na spotkanie z 5 znajomymi – otrzymasz 1 butelkę Noni Nuku Hiva o wartości 65 dolarów!
Jeśli troje Twoich znajomych podejmie się współpracy z Zennoa – otrzymasz drugą butelkę Nuku Hiva!

Wszystko co musisz zrobić, to podać nam swoje imię, nazwisko i telefon, jeszcze przed spotkaniem. Musisz być też osobą pełnoletnią. Skontaktujemy się z Tobą. A zatem do dzieła. Zaproś znajomych i zarejestruj się tutaj, lub wyślij do nas wiadomość na profilu Zennoa Poland.

Uwaga. Nagrodę otrzymasz w trakcie spotkania, lub prześlemy ją kurierem do Twojego domu.