Człowiek z pasją w sercu.

23 września 2017 roku, mieliśmy okazję spotkać się w Łodzi z John’em Wadsworth’em, który niestrudzenie od niemal ćwierć wieku, z powodzeniem realizuje swoją pasję uczynienia naszego życia zdrowszym i bardziej szczęśliwym.

„Zwykle kiedy podejmujemy jakieś decyzje, serce mówi Ci jedno, a umysł podpowiada cos innego. Ja, już od czasu kiedy byłem małych chłopcem, zawsze podążałem za głosem serca”.

John Wadsworth wybierał dla siebie niekoniecznie te drogi, które prowadzą bezpośrednio do celu. Miało to ogromny wpływ na całe jego dotychczasowe życie. Jego wybory uczyniły go odkrywcą, człowiekiem spójnym, lojalnym, uczciwym i szanowanym na całym świecie.
Do dnia dzisiejszego z ogromną determinacją i pasją realizuje swoje marzenia, swoją wizję czynienia dobra, odnajdywania tego, co dla ludzi najlepsze.

Któż bowiem z nas, na podstawie enigmatycznych informacji, zdecydowałby się na odległą podróż, z zamiarem sprzedawania całemu światu soku z nieznanego wcześniej owocu, który dawałby ludziom dobre zdrowie, możliwość rozwoju osobistego i spełniania marzeń?

Od najmłodszych lat, zarówno rodzice, jak i szkoła nie uczą nas niekonwencjonalnego myślenia, szukania własnej drogi życia. Uczymy się, żeby skończyć studia i znaleźć pracę w jakiejś „dobrej” firmie. I właściwie tylko ludzie, którzy sprzeciwiają się takiemu wychowaniu robią rzeczy wielkie. Tworzą wspaniałe dzieła sztuki, odkrywają nowe technologie i tworzą otaczający nas świat.

John Wadsworth ćwierć wieku temu pomimo wielu przeciwności losu znalazł się na wyspie Nuku Hiva, gdzie dojrzał urealnienie swoich marzeń – niezliczoną ilość drzew noni. Już wtedy wiedział, że owoc morinda citrifolia, będzie błogosławieństwem dla milionów ludzi na całym świecie. Niedługo potem stworzył firmę, która umożliwiła realizację jego wizji.

John stąpał przez życie samodzielnie. Bardzo wcześnie stracił rodziców. Wspierało go dziewięcioro braci i sióstr. Skończył studia, po których wspólnie z przyjacielem otworzył niedużą firmę zajmującą się badaniem żywności. Później stworzył kolejną i zapoczątkował rozwój wielomiliardowego przemysłu noni. Przez wielu nazywany „Father of Superfoods” pozostał człowiekiem skromnym, pełnym pokory wobec otaczającego świata. Ale jest w nim jednocześnie ogromna energia, pasja i chęć działania.

„Mam wielką rodzinę. Niedawno urodził się mój 31 wnuk. Ale mam też drugą Rodzinę, którą bardzo kocham – to moja rodzina Zennoa”

Zennoa to nowe słowo, którego nikt wcześniej słyszał. To połączenie dwóch słów: ZEN, które w Azji oznacza harmonię – równowagę w życiu, oraz słowa NOA – miłość i wolność na Polinezji. Zennoa jest czasownikiem, wyraża to co chcemy robić, wyraża nasze pragnienia i jest ścieżką do realizacji marzeń.

Zamysł Zennoa zrodził się 25 lat temu na wyspie Nuku Hiva.

Przez wiele lat wspólnie ze współzałożycielami John tworzył produkty i firmę, która dawała mu możliwość realizacji zamierzeń i pasji tworzenia. Kiedy stało się to niemożliwe, John wraz z Kim’em Asay zdecydował o rozstaniu z firmą którą stworzył i którą kochał.
W 2016 powstało nowe przedsięwzięcie, które dało John’owi ponownie możliwość kontynuowania jego wizji, jaką dostrzegł przed laty na wyspie Nuku Hiva. Nazywa się ono właśnie Zennoa.

Dzięki Zennoa, John dał światu Nowej Generacji Noni, które jak sam twierdzi, jest zdecydowanie lepsze niż pierwszy sok który stworzył. Zawarł w nim całą swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie, pasję i połączył je z najnowszymi technologiami i osiągnięciami nauki.

Osobiście również uważam, że najlepsze co robimy, rodzi się w naszym sercu. Na pewno nie jest łatwo ruszyć z czymś nowym. Wymaga to ogromnego zaangażowania. Jednak podobnie jak John Wadsworth, bez kalkulowania, w ciągu kilku chwil zdecydowałem, że chcę razem z nim znaleźć swoje Zennoa.

Najbardziej ekscytuje mnie przyszłość, to co wydarzy się jutro, za tydzień, miesiąc. Nasza wizja jest wielka i wspaniała. Każdego dnia przyłącza się do nas coraz więcej osób z całego świata. Z radością powitamy Ciebie w Zennoa.

Wspólnie z John’em Wadsworth’em zapraszam Cię do Rodziny Zennoa. Rozpocznij swoją przygodę już teraz, bo to najlepsza chwila, żeby uczynić swoje życie zdrowszym i szczęśliwszym.