Nasz Zespół

„Zespół wykonawczy Zennoa łączy globalne wieloletnie doświadczenie i wiedzę w rozwoju produktu poprzez marketing sieciowy. Wspólnie działają na rzecz jednego celu – Pomóc każdemu i wszędzie znaleźć swoje Zennoa”.

Zennoa John Wadsworth

John Wadsworth

CEO – ZAŁOŻYCIEL

John jest często nazywany Ojcem Zdrowego Pożywienia za jego rolę w przedstawieniu noni całemu światu. Jest badaczem żywności, przdsiębiorcą na skalę międzynarodową. Jego wizja jest siłą napędową ZENNOA.
Zennoa Kim Asay

Kim Asay

PRZEWODNICZĄCY – ZAŁOŻYCIEL

Ekonomista. Kim pracował w zarządach wielu firm. Wspólnie z John’em Wadsworth’em współtworzył wartą wiele milionów dolarów firmę, która była liderem w branży wellness przez ponad pół wieku. „Zennoa” Kima to przebywanie z żoną i rodziną.
Zennoa Joseph Wadsworth

Joseph Wadsworth

PRZEWODNICZĄCY – ZAŁOŻYCIEL

Jako radca prawny i przedsiębiorca, Joseph jest ważną postacią w branży sprzedaży bezpośredniej od szeregu lat. Po obu stronach Pacyfiku, uważany jest za innowacyjnego lidera, który z pasją rozwiązuje problemy. Swoje „Zennoa” realizuje przebywając w siodle i w plenerze.
Zennoa David Kasteler

David Kasteler

CMO – ZAŁOŻYCIEL

David daje doświadczenie w marketingu i badaniach międzynarodowych. Ma bogatą karierę przedsiębiorcy, który uczestniczył w budowie i rozwoju wielu firm globalnych. Jako zapalony podróżnik, posiada doskonałą wiedzę na temat wielu kultur co jest atutem w Zennoa. David odnajduje swoje „Zennoa” na plaży.
Zennoa Brandon Llyod

Brandon Llyod

DYREKTOR FINANSOWY – ZAŁOŻYCIEL

Jest przedsiębiorca, inwestorem kapitału podwyższonego ryzyka, specjaliatą w sprawach marketingu klasycznego, bankowego oraz finansów. Umiejętności Brandona uczyniły go Dyrektorem Finansowym. Brandon doskonale rozwiązuje strategiczne zadania, a jego cechy wykraczają ponad umiejętności innych. Jego „Zennoa” to aktywność na świeżym powietrzu..
Zennoa Brad Reese

Brad Reese

GUS – ZAŁOŻYCIEL

Przez 25 lat, Brad był pozytywną siłą w branży sprzedaży bezpośredniej. Jego dar wyprzedzania pozostałych o jeden krok przyniósł mu wielki sukces. Brad jest zapalonym fanem sportu, a swoje „Zennoa” odnajduje na polu golfowym, chętnie też na stadionach dopinguje swoje ulubione drużyny.
background
imgpsh_fullsize