Od 25 lipca 2017, trwają zapisy na Limitowany Pakiet Produktów Zennoa już nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Prawdopodobnie przez kilkanaście kolejnych dni można zamawiać poniższy pakiet aż o 100 dolarów taniej, tj. za kwotę ok 640 zł.

Oprócz potężnej dawki wielu składników odżywczych, witamin i minerałów, z której możesz korzystać przez 2 miesiące, otrzymujesz jednocześnie możliwość udziału w projekcie biznesowym Zennoa i być jedną z pierwszych osób w Europie! Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapisz się na nasz webinar, wyślij e-mal, lub zadzwoń pod numer 692 099 805.

Jeśli jesteś zdecydowany dokonać zakupu już teraz, kliknij w poniższe zdjęcie i wypełnij formularz rejestracyjny Zennoa. Wkrótce potem otrzymasz dwa e-maile. Pierwszy z nich będzie potwierdzeniem zapisu, a w drugim znajdziesz link do bezpiecznej płatności elektronicznej. Na pierwszej stronie formularza podaj imię i nazwisko osoby, która poleciła Ci pakiet, bądź wpisz dane pierwszego dystrybutora w Polsce: Grzegorz Brudny, ID 111763.
Nie zwlekaj, ta oferta jest limitowana i niedługo się skończy. 


W Zestawie Zennoa otrzymasz:
– 2 litrowe butelki Noni Nowej Generacji Nuku Hiva, więcej
– 1 opakowanie produktu SRQ (60 kapsułek), więcej
– 1 opakowanie produktu Core Care (90 kapsułek), więcej
Czas oczekiwania na dostawę z Orem w USA, ze względu na dużą ilość zamówień może wynieść ok. 14 dni.