Jak zapewne już wiesz, nowe noni Nuku Hiva to połączenie starożytnej wiedzy leczniczej i mądrości przodków z nowoczesną technologią. Nuku Hiva to obecnie najbardziej innowacyjny produkt na świecie. John Wadsworth, który 21 lat temu wprowadził na rynek pierwszy sok z noni, dzisiaj znowu daje nam najbardziej innowacyjny produkt na świecie.
Po raz pierwszy wykorzystano w nim, stosowany od wieków i ceniony za swoje dobroczynne właściwości sfermentowany nektar noni, który zdecydowanie podniósł ilość fitoskładników, minerałów i witamin. Te nowe, cenne substancje, nie były dostępne w stosowanym dotychczas pureé z owocu noni.
Zastosowano też najnowsze technologie, m.in. opatentowaną metodę świeżej pasteryzacji, dzięki której Nuku Hiva zapewnia konsumentom całkowite bezpieczeństwo stosowania. Co więcej, technologia ta daje pełną gamę składników odżywczych z dziewięciu wyjątkowych owoców, jakbyśmy dopiero zerwali je z drzewa.

Co potrafi Nuku Hiva?O wielu zaletach Nuku Hiva już pisaliśmy i pewnie nie raz będziemy jeszcze do nich wracać. Do tej pory jednak niewiele pisaliśmy o naszych dzieciach i korzyściach, jakie daje im spożywanie napoju Nuku Hiva. Przypomnijmy jeszcze, że sam owoc noni zawiera ponad 150 różnych naturalnych składników odżywczych, których nie pomieściłaby żadna etykieta umieszczona na opakowaniu. To potężna bomba witaminowo-minerałowa, która doskonale wspiera nie tylko kondycję ciała dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Nuku Hiva pomaga naszym dzieciom rosnąć i wspiera ich odporność. Wiele mam, które stosują już noni w swoich domach, docenia również fakt, że w 60 ml napoju, jest aż 5 porcji warzyw i owoców zalecanych do spożycia w ciągu dnia (dieta 2000 kalorii).

Nuku Hiva - wartości odżywczeSam sok jest smaczny i daje również potężną dawkę irydoidów (400 mg w 60 ml), dzięki połączeniu noni z jagodą maqui, acai, winogronem Concord, owocem mango, ananasem, kokosem, czerwoną maliną i czarną porzeczką.
Nuku Hiva to zatem doskonałe rozwiązanie dla mam, których pociechy niezbyt chętnie spożywają warzywa i owoce.

Zennoa daje Mamom jeszcze więcej.

Zennoa to również styl życia. Zennoa to połaczenie dwóch słów: japońskiego ZEN, oznaczającego harmonię, oraz NOA co na Polinezji oznacza Miłość i Wolność. John Wadsworth stworzył Zennoa, dla wszystkich którzy w chcą żyć w dobrej kondycji oraz poszukują dla siebie i swojej Rodziny więcej harmonii, poczucia bezpieczeństwa i chcą być finansowo niezależni. Dlatego, oprócz korzyści jakie dla zdrowia daje stosowanie produktów, otrzymujemy od Zennoa również stabilny i unikalny na rynku Projekt biznesowy. Daje on możliwość zarabiania konkretnych pieniędzy praktycznie każdej osobie, która do niego przystąpi. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla Mam, które chciałyby jak najwięcej czasu spędzać w domu ze swoimi pociechami.
Jak to działa?
Każdy z nas poleca swoim bliskim i znajomym swojego ulubionego fryzjera, kosmetyczkę, czy też restaurację. Przekonani o wysokiej jakości usług lub produktów które oferują, polecamy je swoim bliskim i znajomym. Jednak zarówno fryzjer, kosmetyczka, czy właściciel restauracji nie płacą nam za to.
Zennoa natomiast docenia Twoją lojalność i przywiązanie. Jeśli tylko wypróbujesz i pokochasz jej produkt za jego skuteczność, będziesz osobą wiarygodną. Będzie Ci dużo łatwiej polecać go innym. Możesz dzielić nim przez internet, odprowadzając swoje dziecko do przedszkola, czy szkoły, gdziekolwiek się znajdziesz. Nie będziesz też potrzebować magazynu, nie musisz zajmować wysyłką produktów. Zennoa to wszystko zrobi dla Ciebie i dodatkowo otrzymasz wypłatę, której wysokość samodzielnie określasz. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz wideo. Zapraszam Ciebie do Zennoa.
Bądź Zdrów i Spełniaj swoje Marzenia w naszym polskim Teamie.